Wypożyczalnia samochodów Łódź Lotnisko Lublinek

Weekend, spotkania biznesowe w Łodzi, zwiedzanie miasta i jego okolic – nie jest ważny powód przylotu, zawsze warto zadbać o niezależność w postaci samochodu, a więc jego wynajem. Tylko którą wypożyczalnię wybrać? Nawet jeśli planujesz pobyt tylko kilkudniowy, niezwykle istotne są kryteria, które w ostateczności zadecydują o Twoim wyborze. Z pewnością cena ma znaczenie, ale nie jest najważniejsza. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo jazdy gwarantowane poprzez praktycznie nowe auta z okresem użytkowania nieprzekraczającym 24 miesięcy, a więc z doskonałym stanem technicznym. A jeśli masz do tego bardzo wysoki standard każdego samochodu dostępnego w ofercie, to kolejny atut, by przychylić się do określonej wypożyczalni. To jednak nie wszystko, ponieważ bardzo ważnym aspektem jest rzetelne podejście wynajmującego, tj. jasne i czytelne przedstawienie swojej oferty wraz z przysługującymi Tobie prawami, a także nałożonymi obowiązkami. Wypożyczalnia dba w ten sposób o swoją własność.

banner_lotniska

Wynajem aut – lotnisko

Zatem, jeśli planujesz przylot do Łodzi, pod terminalem lotniska Lublinek będzie czekać na Ciebie samochód z wypożyczalni, która spełnia wszelkie Twoje oczekiwania, a więc z ViaRent, którą wybrałeś. Przy krótkim pobycie auto odstawiasz w te samo miejsce, ale w przypadku dłuższego urlopu i jednocześnie wynajmu, jeśli jest to dla Ciebie dogodne, po jego zakończeniu możesz samochód odstawić pod terminalem dowolnego lotniska w Polsce. Rozwiązanie nie tylko wygodne, ale przynoszące również oszczędności, ponieważ nie musisz specjalnie wracać do Łodzi.

Współpraca z ViaRent

Musisz również wiedzieć, że korzystanie z usług ViaRent poprzez stałą współpracę przekłada się na możliwość uczestniczenia w specjalnych programach, w których ramach funkcjonują atrakcyjne zniżki i rabaty. Staramy się, by nasze usługi nie ograniczały się tylko do podstawowego zakresu działalności, ale obejmowały także aranżowanie dodatkowych udogodnień związanych z lotniskami, hotelami i restauracjami.

Jedyną dodatkową informacją jaką potrzebujemy jest numer Państwa lotu jaki widnieje na bilecie lub miasto wylotu. Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Łódź Lublinek zaprasza.
Napisz do nas: biuro@viarent.pl
Zadzwoń: +48 697 17 17 17

REZERWUJ
TERAZ

Viarent
Wedmanowej 6A, 93-228 Łódź
Telefon: +48 697 17 17 17
E-mail: biuro@viarent.pl
Created by Quanmedia
Tel.: +48 697 17 17 17     E-mail: biuro@viarent.pl