Wypożyczalnia samochodów Łódź Lotnisko Lublinek

Odwiedziny rodzinnych stron, spotkanie biznesowe w Łodzi, zwiedzanie miasta i jego okolic – nie jest ważny powód przylotu, zawsze warto zadbać o niezależność w postaci samochodu i jego wynajem. Tylko którą wypożyczalnię wybrać? Nawet jeśli planujesz pobyt tylko kilkudniowy, niezwykle istotne są kryteria, które w ostateczności zadecydują o Twoim wyborze. Z pewnością cena ma znaczenie, ale nie powinna być najważniejsza. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo jazdy gwarantowane poprzez praktycznie nowe auta z okresem użytkowania nieprzekraczającym 24 miesięcy, z doskonałym stanem technicznym. Gwarantujemy do tego wysoki standard każdego samochodu dostępnego w ofercie. To jednak nie wszystko, ponieważ bardzo ważnym aspektem jest rzetelne podejście wynajmującego, tj. jasne i czytelne przedstawienie swojej oferty wraz z przysługującymi Tobie prawami, a także nałożonymi obowiązkami. 

wynajem_aut_lodz_lotnisko

Wynajem aut na lotnisko w Łodzi

Jeśli planujesz przylot do Łodzi, na miejscu pod terminalem lotniska Łódź Lublinek będzie czekać na Ciebie nowy samochód z wypożyczalni. Wynajem samochodu na lotnisku w Łodzi jest prosty i przyjemny, a rezerwacji możesz dokonać poprzez naszą stronę internetową. Ciesz się niczym nieskrępowaną wolnością zarówno w mieście, jak i podczas wycieczek. 

Współpraca z wypożyczalnią samochodów ViaRent

Doceniamy lojalnych klientów. Częste korzystanie z usług ViaRent przekłada się na możliwość uczestniczenia w specjalnych programach lojalnościowych, w ramach których oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty. Staramy się, by nasze usługi nie ograniczały się tylko do podstawowego zakresu działalności, ale obejmowały także aranżowanie dodatkowych udogodnień związanych z lotniskami, hotelami i restauracjami.

Jedyną dodatkową informacją jaką potrzebujemy jest numer Państwa lotu jaki widnieje na bilecie lub miasto wylotu. Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Łódź Lublinek zaprasza.

Zadzwoń: +48 697 17 17 17

REZERWUJ
TERAZ

ViaRent
Ossendowskiego 6A, 93-228 Łódź
Telefon: +48 697 17 17 17
Email: biuro@viarent.pl
Created by Quanmedia
Tel: +48 697 17 17 17      biuro@viarent.pl